SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus -99
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Radio, Airbags
ID e produktit :
112614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford focu 1..6 16v z-tec benzine/gaz...viti dhjetor 1999..impianti i montuar para 6 muajsh me 2 vjet garanci,kondicioner..sherbime te kryera ne kohe me 158600 km origjinale..sapo i kam nderruar rrip faze kit+pompe uji+pulexho.shume e paster. Letrat mbarojn ne korrik 2016 . cmimi i diskutueshem.. CELULAR 0696990800
Informata rreth publikuesit
Ergys
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »