SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 TDI
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
112630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0TDI higline shum i rujtun dypar fellne per dimer e per ver me goma te reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luan
Pejë
044913883
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »