SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€5,550.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
112631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI , 12/2003 i prodhuar , per me shum kontaktoni ne nr e telefonit 049-686-942 044-759-883
Informata rreth publikuesit
Besart
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »