SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kawasaki Ninja ZX-6R -03
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
30
Motori (kubik) :
6.00
Viti :
2003
ID e produktit :
112632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorr kawasaki ninja 600 kubik ne gjendje shum te mir teknike bej edhe nderrim me naj kerr tvogol per ma shun kontaktoni ne keta numra tel 044563928Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Djellon
Prizren
049/044563928
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »