SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz S 320 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
112647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes benz s 320 cdi i sapo ardhur nga gjermania full extra 049 711710

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
049711710
Prishtinë
049711710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »