SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 220 c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,225
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2002
ID e produktit :
112680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 220 c rigjistrova deri 15/08/2016 bajm edhe ndrrim me gollf 6 ose 7Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
Prizren
044604591
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »