SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen c3 2003
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
112682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
C3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prizren
044916222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »