SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
ID e produktit :
112684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.7 dizel
Vetura esht ne gjendje te mir.
Regjistrim ka deri ne muajn 12 te vitit 2016
Informata rreth publikuesit
Halit
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »