SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 2.0 Full Extra (viti 2005)
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
112696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 2.0 Full Extra (viti 2005)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Feh
Mitrovicë
049 157 924
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »