SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet urgjent
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Opel Kadett
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player
ID e produktit :
112736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura opel kadet 1.8 benzin-plin automatik regjistrim deri 20. 05. 2016
Informata rreth publikuesit
ismet
Ferizaj
044640697
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »