SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 207
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:24
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
112742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 207
1.7 DIESEL
VITI-2007
MANUAL

Per me shum info : ne facebook- AutoBini

Tel/Viber-+377/44-121-817
+386/49-666-646
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Magj.Ferizaj-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »