SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw vento 1.9 TD regjistrim 27.01.2017
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Vento
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
112752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te rregullte 4 goma dimrit treja ule filter posa te ndrruara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Mitrovica, Kosovo
045 40 91 91/049 556 665 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »