SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 2.0TDI
Çmimi :
€5,350.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
343,054
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
112756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vetuten e tipit vw touran i cili eshte ne gjendje shum te mir teknike posedon liber servisi Vetura e ka rrypin,pompen e ujit te posa ndrume Vetura eshte me 7 ulse eshte nje vetur komforte dhe shum e rujtneGoma te mira me fellne alumini 6 shpejtsiVetura eshte e ardhur nga suedija eshte e pa doganuar Viti i prodhimit 2015-04-22 i ddalun ne trafik per her te par 2005-10-21Per me shum informata mund te telefononi ne ket numerIpko 04 968 8217Nr i suedis viber 0046760720855Qmimi i 5350 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shaban
Mitrovicë
049688217
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »