SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Audi A4 S4
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
112757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi A4 S4 viti 2005 TDI 2.5 V6.Ndrruesi shpejtsive tiptronik 7 shpejtsi,ulset me nxemje gjysem lkur,navigacion radio me 6cd.dritat B Xenon.Senzor para dhe mbrapa.Goma te reja M+S.Regjistrim edhe 11muaj.Vetura sa po ka ardh ne RKS qe 1 muaj.Vetura esht full full Extra.
Informata rreth publikuesit
Aid
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »