SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 4 DI*TKUQE SPECIAL 2002
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
112758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
045-583-022
SHES GOLF 4 ME II TKUQE KARAVAN
I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
VITI I PRODHIMIT : 2002
KLIMA
AUTOMATIK
NAVIGACION
TEMPOMAT
KARRIKAT ME NGROHJE
CENZOR MBRAPA
SHIBER
LIGHT XENON
XHAMAT MBRAPA COLOR
AMORTERIZERAT SPORT
96KW 131PS
NGJENDJE TRREGULLT
Informata rreth publikuesit
gojart
Podujevë
DUMOSH [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »