SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
x5 2005 model e53 modifikant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,700
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
112766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura ashte pa as ni vrejtje 10-10-2005
sigurim 10 muaj . goma te reje me te gjitha serviset
tel kontaktues 049 40 40 33
Informata rreth publikuesit
agron
Prishtinë
049404033
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »