SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
112802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.3 cdti ne rks.
+37745222200
Informata rreth publikuesit
Shpetim
045222200
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »