SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf VI Trendline 1.6 TDI -10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,114
Motori (kubik) :
1598.00
Viti :
2010
ID e produktit :
112812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 66KW (90KF)
Viti i prodhimit: 2010
Kilometra të kaluara: 174114 km
- Ngjyra e zezë metalike “Deep black pearleffect”
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD “RCD 310” me 6 altoparlant
- Ulëset e vozitesit me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qëndrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Bordkompjuter
- Drita të mjegullë para
- Farat me rregullim të lartësisë
- Llajsne dekoruese nga kromi
- Prizë 12V në bagazh
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.
Me Dogane, mbetet vetem regjistrimi dhe homologimi
Informata rreth publikuesit
Baki
Prishtinë
045690936
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »