SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 206
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
112830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitiet peugeot 206 1.6 benzinsh pa dugan ne gjendje shum te mir viti I prodhimit 2002 per me shum na kontaktoni ne nr 044 769 135 ose ne viber 049 594 869Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbenit
Malishevë
049594869
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »