SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 TDI Highline R-Line
Çmimi :
€16,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
112841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 Tdi Highline, R-Line,Full Extra, KlimaTronic, Navi, Komanda n'Timon, Dritare te ngjyrosura, Tempomat, Leda para mbrapa, BiXenon, Senzora, Fellne 18-she "OZ Racing", 204 HP....Vetura posedon liber servisi ne gjendje perfekte. (Ndrrim nuk boj‼️)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Deniss
Pristina
044365444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »