SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TDI karavan 2000
Çmimi :
€4,450.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
112859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 TDI karavan 90, i prodhuar ne vitin 2000. Vetura ka regjistrim deri me 16 maj, ka goma te dimrit te reja, klime, servisin e perfunduar dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Numri i telefonit 044310845
Informata rreth publikuesit
Luan
Prishtinë
045574104
Mustafa Kruja 16A 10000 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »