SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES SPRINTER
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Radio
ID e produktit :
112865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES SPRINTER KOMBI 208 DHE 212 TE CLAJMRUARA PA REGJISTRIM NE GJENDJE TE JASHTZAKONSHME ME FRIGO.
Informata rreth publikuesit
emirbalje
Prizren
044484766
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »