SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOUAREG DIESEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Touareg
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
112870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOUAREG TDI 2.5 NE GJENDJE TE JASHTZAKONSHME. ME LIBREZ SERVISI TE SERVISERI TE AUTORIZUAR. REGJISTRIM DERI NE MUAJIN E DHIJET.
Informata rreth publikuesit
emirbalje
Prizren
044484766
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »