SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IVECO DAILY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
112872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IVECO KOMBI ME FRIGO 2.8 DIZELL. NE GJENDJE SHUM TE MIRE, ME RROTA DUPLLAK TE MRAMA, I PAREGJISTRUAR DHE I CLAJMRUAR.
Informata rreth publikuesit
emirbalje
Prizren
044484766
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »