SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes fiat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
118,800
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
112879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat 500

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Baris
Prizren
044608898
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »