SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Mondeo
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
174,326
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
112882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet : Ford Mondeo
Viti 2001
Ne gjendje te rregullt

Nr Kontaktues : 049295990

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Malishevë
049175258
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »