SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz 250D -89
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1989
Ekstra :
Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime
ID e produktit :
112894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 250D ...Ne gjendje shum t mir pune...e mbajtur shum mire...shum e paster si jasht dhe brenda...tapiceri dhe motori i 94 ...makines jane bere t gjitha sherbimet si dhe letrat t paguara deri n gushte 2016..e gatshme per cdo prove
Informata rreth publikuesit
Aleks
Guayaquil, Ecuador
Guayaquil, Ecuador [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »