SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jeep liberty- limited edition
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Jeep Wrangler
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.70
Viti :
2004
ID e produktit :
112897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep liberty- limited edtitionVetura posedon: ulese te lekures , 2 dvd player, marsh automatik , klime , nxemje te uleseve , 4×4 Xhama elektronik , ekstra i ruajtur , xhamat e pasem te erresuar fabrikisht , felne alumini , gomat e dimrit te reja. Regjistruar : deri janar 2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ylli
044155717
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »