SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ford fiesta 1.1 benzin 1992
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
663
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
1992
ID e produktit :
112902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford fiesta 1.1 benzin viti 1992 1vit regjistrim gjamat elektronik bagazhin me pull ne gjendje shum te mir bëj edhe ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sylejman
Pristina
049825157
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »