SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel SIGNUM 3.0 Diesel 2005
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
Lloji :
Opel Signum
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
112911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel signum 3.0 CDTI Diesel Automatik-Tiptronik
Viti i prodhimit 2005
Posedon :
Klimatronik
Centrall
Karrikat me nxemje
Senzor shiu
Komanda ne timon
ESP
ABS
Tempomat
Buton SPORT Etj
Vetura ka te kaluara 160.000 km me libra te servisit, nuk ka nevoj per asnje investim, nuk osht n hipotek mund te perkthehet menjehere
Informata rreth publikuesit
Laurat
Gjilan
044991362
Phoenix, Arizona [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »