SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot speedfight 2 125cc
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
112928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuteri eshte ne gjendje te rregull te gjitha i punojn vetem freni i mramt jo esht 125 kubik me dokumenta ks bejm ndrrime per me shum info na kontaktoni ne 049631233
Informata rreth publikuesit
Atdhe M
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »