SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3 C
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
112946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 TDI
140 PS
Full Extra
Viti i prodhimit 2009
180000 te kalume
Eshte i regjistruar per here te pare 03.2010
Posedon gomat e veres Alumin Felge
Kaishi veq sa ju ka ndrru
Informata rreth publikuesit
besasyla
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »