SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2005
Çmimi :
€7,950.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
112949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi a4 2.0 Tdi automatik dsg. 7 shpejtsi, sensora parkingu, karrigame nxemje, tempomat. Me goma te reja dimri, rregjistrim deri ne mars 2016. Rrypin e motorit te nderruar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
044777791
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »