SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Clio 3300
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
ID e produktit :
112955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault clio ne gjendje te rregullt servisi u bo me 02.02.2016. Goma te reja te dimrit. Ka klim dhe regjistrim 1 vite.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mersime
Pristina
044652322 049706008
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »