SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pegueto 207
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '17
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
112970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në gjendje te rregullt Viti 2007 1.4 HDIPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erolin
Kacanik
049-341-643
Kacanik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »