SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
112971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura opel astra viti 2011 2.0 CDTI me 165000 te kalume me liber te servisit
Vetura osht pa dogan dhe osht shum e rrujtne si jasht ashtu edhe mrena osht full extraPostuar nëpërmjet celularit.

(Boj ndrim me Matrial Ndertimi)
045540653
049808694
Informata rreth publikuesit
Swiss Life Call Consulting
Lipjan
045 540 653
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »