SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes cdi220 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
112978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes cdi220 2007 full extra tip top.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Habib
Prishtinë
044115052
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »