SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw passat 3c
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
112981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw passat 3c familjar i ardhur nga gjermania i qlajmrum 2006 highline automatik dsg 150.000 t kalune me liber t servisit karrika me nxemje komanda n vollon 044405993

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
elion
Prishtinë
044405993
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »