SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
112983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj peugeot 307 viti i 2006 ka 177 mi tkalume karrikat me nxemje navi tmadh senzora karrika lekures senzora shiut 6 shpejci 136 ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpresim
044566322
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »