SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Corsa 1.2 Benzin 2005
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
12000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
112988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Corsa 1.2 Benzin viti prodhimit 2005 me 130000 te kaluara,kasetofon cd SONY,4 bandash me 4 goma te reja dimri dhe 4 bandash fellne me 4 goma vere,gjama elektronik etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
049 14 6000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »