SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF VI 2.0 TDI
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
112994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf6 2.0 tdi i rexhistruar(1vit rexhistrim)Posedon:klimatronik.korrikat me nxemje.navigation.senzor parkingu(edhe menyren me u parku vet).tempomat.pasqyre me nxemje(edhe me i palu).4xhamat me rrym.felga 16 me goma te mira.etj pres bleres serioz.Info:+377 44 643 543( viber )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vllaznin
Prishtinë
044643543
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »