SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat 3c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,378
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
112997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pasat 3c BlueMotion TDI 2010 ne gjendje të rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mizafer
Prizren
045314539
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »