SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet CitroenC3 Exlusive [ Ndrrohet ]
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,161
Motori (kubik) :
14000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
113006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Citroen C3 1.4 HDI
# 1.4 16v TURBOdizel
# Viti i prodhimit 2004.Ka regjistrim deri n'mars
# Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
# Klimatronik,Abs,Air Bag,Centrall,
# Xhamat elektronike
# DVD,Pasqyret me Komand
# si dhe harxhimet janë shume te vogla.
# Nuk eshte hipotek menjehere mund ta perkthejim,
# mund ta verifikoni ku te doni.
# Servisi qe 1 muj i krym filterat,pumpat,ulen e krejt.

@@ WIBER ## +38649419791
Informata rreth publikuesit
Pitbullat e Emshirit
049419791
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »