SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Aprilia
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
113029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 motorra atv 250cc dhe gilera 50cc gjendje te rregullt.Ndrrim me kros..
URGJENT
tel: 049187376 (viber..)
Informata rreth publikuesit
Ali
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »