SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C 2006
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
113032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontakt-
SHITET PASSAT 3C KARAVAN, VITI 11.2006,
2.0 TDI, 140 PS, HIGHLINE
KM 199300, 4 MOTION (4X4), DY QELSA, CLIMATRONIK DY ZONALE, BORDKOMPJUTER, TEMPOMAT, ESP, ABS, CD PLAYER ME 6 CD/MP3/AUX PER MUZIKE NGA TELEFONI, KOMANDAT NE TIMON, 10 AIRBAGA, ULESET E PARA ME NXEMJE, SENZOR SHIU, SENZOR I FSHISAVE TE XHAMIT, XHAMAT ELEKTRONIK PARA MRAPA, PASQYRET ELEKTRONIKE ME NXEMJE, 4 GOMA TE REJA TE DIMRIT.
VETURA KA REGJISTRIM DERI 11.2016
Informata rreth publikuesit
Visar
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »