SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
113036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 1.9 2006
Viti i prodhimit muajin e 12.2005
Posedon :
Abs
Esp
Klimatorik
Fellne
Karriket me nxemje
Gumat e dimrit...etj
Gjendjen e ka shum t mir esht shum i rujtun si jasht ashtu edhe brenda me servisim te rregullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edonis
Prishtinë
045510028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »