SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES AUDI A6 2.5 TDI (I TKUQE DIZEL
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
113039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audia asht ne gjendje shum te rregullt viber: +37744768098 nuk asht hipotek ndrroj me Golf 4 1.9 shtoj pare 500 euro ma shum skam mundesi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adem
Munich, Germany
044768098
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »