SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
113042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 80 gjendje shum te mir 1.8 full ingjiksjon benzin plin gjendje shum tmir brenda me led muzik shum tmie sport osht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
edon
Drenas
049223 904
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »