SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES A-CLAS 160
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes A 160
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET/NDRROHET MECEDES A-CLAS 160
Automatik/Tiptronik ngjendje trregullt
Servisim e krym ndrrim me ndonje vetur qe me komvenon
Shtoj pare ...
Informata rreth publikuesit
Erblin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »