SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
113085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi a ngjendje shume tmir me servis me kret i ka me rregull Tabela RKS, goma te dimritRegjistimin e ka deri ntetor 2016Bejme edhe ndrrimPer ma shume info na kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lavdim
Prizren
049708193
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »